از چه عبارت هایی برای تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟

استفاده از عبارت ها و کلمات درست برای تبلیغات گوگل مهم ترین بخش از این تبلیغات را تشکیل می دهد. عبارت هایی که برای تبلیغات گوگل انتخاب می کنید توسط کاربران واقعی در گوگل جستجو می شوند و روی سایت شما کلیک می شود. بنابراین انتخاب کلمات و عبارات کلیدی مناسب برای تبلیغات بخش مهمی از این تبلیغات است.

عبارتی که انتخاب می کنید باید در عنوان صفحه تبلیغات و توضیحات متای صفحه وجود داشته باشد. همچنین عبارات انتخاب شده باید به مراتب در محتوای صفحه تبلیغ شده وجود داشته باشد. به عنوان مثال اگر قصد دارید در عبارت "درب ضد سرقت" به ردیف اول گوگل برسید باید این عبارت را در عنوان و توضیحات متای صفحه قرار دهید و عین این عبارت را بارها در صفحه تبلیغ شده سایت خود قرار دهید. سپس تبلیغات گوگل ادز را با عبارت "درب ضد سرقت" آغاز کنید. در این صورت رتبه سایت شما در گوگل با سرعت بیشتری بهبود خواهد یافت.

عبارتی که انتخاب می کنید حتما باید مرتبط با موضوع صفحه تبلیغ شده باشد یعنی نمی توانید سایتی با موضوع "درب ضد سرقت" را برای عبارت "دانلود آهنگ جدید" تبلیغ کنید. عبارت یا کلمه انتخاب شده برای تبلیغ باید مطابق با موضوع سایت و صفحه تبلیغ شده باشد.

برای تبلیغات گوگل ادز سعی کنید کلماتی انتخاب کنید که در گوگل بیشتر جستجو می شوند. کلماتی که بیشتر در گوگل جستجو می شوند یعنی مخاطبان بیشتری دارند و اگر در این عبارات به رتبه های برتر گوگل برسید مخاطبان سایت خود را افزایش داده اید. برای یافتن عبارت هایی که در گوگل بیشتر جستجو می شوند راه های زیادی وجود دارد. یکی از این روش ها نوشتن عبارات در گوگل و مشاهده پیشنهادات خود گوگل است. مثلا اگر تایپ کنید درب .. عبارت درب ضذ سرقت توسط گوگل پیشنهاد می شود که به این معنی است که در این شاخه این عبارت بیشترین جستجو و مخاطبان را دارا می باشد.

روش بعدی استفاده از ابزار گوگل ترندز می باشد. گوگل ترندز را می توانید از طریق آدرس http://google.com/trends مشاهده کنید. در این ابزار گوگل می توانید عبارات و کلمات دلخواه خود را وارد کرده و میزان جستجوی آن کلمات را به نسبت 0 تا 100 مشاهده کنید. همچنین می توانید میزان جستجوی عبارات مختلف را با هم مقایسه کنید. عبارت های دارای جستجوی بیشتر به 100 نزدیک هستند.

با استفاده از این ابزار می توانید عبارات و کلماتی که بیشتر در گوگل جستجو می شوند را بیابید و برای تبلیغات گوگل ادز استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمایی  با پشتیبانی سایت تماس بگیرید